Konkurs wielkanocny

Utworzono dnia 24.03.2024

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiejnocy Samorząd Uczniowski naszej szkoły, aby kultywować tradycje związane z tym okresem, ogłosił konkurs na stroik świąteczny oraz pisankę.

Do konkursu wpłynęło 20 prac, 11 stroików świątecznych oraz 9 pisanek. Wszystkie prace zostały starannie i pięknie wykonane, co można podziwiać na wystawie w szkole oraz na zdjęciach zamieszczonych na stronie internetowej szkoły.

Jury pod przewodnictwem Pani Lucyny Jonczak, jako osoby bezstronnej, uznało że wszystkie prace zgłoszone jako stroiki są na tym samym wyśmienitym poziomie czyli wszyscy zajęli pierwsze miejsce a byli to następujący uczniowie:

Czubacki Gabriel z klasy czwartej;

Czubacka Wiktoria z kalsy piątej;

Roczon Bartek z klasy pierwszej;

Walenciuk Lena z klasy pierwszej;

Lato Jakub z klasy drugiej;

Lato Nadia z klasy piątej;

Jarosz Magda z klasy trzeciej;

Siepsiak Mikołaj z klasy pierwszej;

Jarosz Natalia z klasy pierwszej;

Lazarenko Andżelina z klasy siódmej;

Kozicki Szymon z klasy trzeciej;

natomiast w kategorii pisanka w grupie młodszej pierwsze miejsce zajęła Walenciuk Lena z klasy pierwszej, drugie miejsce Roczon Bartek z klasy pierwszej a trzecie miejsce Jakubczak Aleks też z klasy pierwszej.

W grupie starszej czyli 4 – 8 pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Czubacka z klasy piątej, drugie miejsce Nikola Siepsiak też z klasy piątej a trzecie miejsce Andżelina Lazarenko z klasy siódmej.

Wyróżnienie w kategorii pisanka otrzymała Płoska Magda z klasy piątej, Paluch Michał z klasy piątej, Strzemiecka Lena z klasy piątej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy dziękujemy za kultywowanie tradycji świątecznych i zapraszamy do kolejnych konkursów.

Szkoły Podstawowej im. ks. J. Popiełuszki

w Kolechowicach